Předpisy Elektro Normy

opravy elektroinstalace elektrorevision in prag revize elektroinstace v Praze elektrorevize revizní technik elektro Praha elektrorevize Praha revizní technik elektro Praha
Revize elektro Praha Termín revize Cena revize Kontakt Revizní technik Provize
Školy - Školky Byty, jádra Domy Hotely-Ubytovny Zdravotnictví Rozvaděče Ragdoll
Revize elektroinstalace Praha
Revize hromosvodu Praha
Revize elektrospotřebičů Praha
Revize elektro

Revizní technik
Antonín Čacký, Do Oříšků 93
Praha 6 - Horoměřice
mobil: 723 061 759

Normy elektro v Praze

Dobrý den, vítá Vás revizní technik elektro a hromosvodů - provedu revize  Cena revize elektro - dohodou  Praha

Podnikám v oboru montáže elektroinstalace a hromosvodů od roku 1988, praxe pro revize elektro a hromosvodů od roku 1979. 

Musím provádět Revize elektro na svém objektu?

  • zařízení předpisy elektro-Musíte. Každý vlastník objektu musí provádět revize elektro,pokud nějakým vhodným způsobem nepřenese tuto povinnost na případného nájemce. Takže i Vy na svém objektu musíte Revize elektroinstalace ve stanovených lhůtách provádět.

Revize elektro - jaké se rozlišují typy revizí? Praha 1 - 10 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

  • Druhy revizí elektro-Vynecháme-li mimořádné revize elektroinstalace, pak jsou dva základní typy - výchozí revize elektroinstalace a pravidelná revize elektroinstalace . Výchozí revize elektroinstalace se dělá po rekonstrukci nebo vybudování nové instalace. Stavíte-li, je výchozí revize elektro mj. jedním z podkladů pro kolaudaci nebo třeba pro připojení elektřiny rozvodnými závody. Pravidelná revize elektroinstalace se provádí ve lhůtách stanovených prováděcím předpisem. Revize elektro a revize hromosvodu mají zpravidla totožné revizní lhůty.

Proč provádět revize elektro?

Proč revize elektroinstalace Povinnost revidovat elektrická zařízení, která mohou ohrozit lidské zdraví, užitková zvířata nebo majetek a okolní prostředí (prostory) za stanovených podmínek provozu elektrickým proudem nebo napětím nebo jevy vyvolanými účinky elektřiny ( i atmosférické, statické), je dána právním předpisem - zákoníkem práce. Dále je to doposud platná prováděcí vyhláška k zákonu o bezpečnosti práce č.48/1982 Sb. „Českého úřadu bezpečnosti práce, kterou se stanoví základní požadavky k zajištění bezpečnosti práce a technických zařízení“ a konečně nařízení vlády č.378/2001 Sb., kterým se stanoví bližší požadavky na bezpečný provoz a používání strojů, technických zařízení, přístrojů a nářadí (účinné od 1.1.2003). V nařízení vlády je požadavek na provozní dokumentaci, jejíž nedílnou součástí jsou záznamy o poslední nebo mimořádné revizi.

Revize-elektro.webz.cz, v Praze a okolí

Montáže elektro školských zařízení - jesle, školy, školky
Opravy byty a bytová jádra - pravidelné, dílčí a výchozí revize bytů
Pravidelné a výchozí revize bytových, rodinných domů v Praze a okolí
Revize elektro hotely, ubytovny a penziony Praha a středočeský kraj
Pravidelné a dílčí revize zdravotnických zařízení
Pravidelné a dílčí revize rozvaděčů a elektrických zařízení.
1 elektro pravidelná Praha pravidelná  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 zařízení  v Praze  technik  Praha  elektro  Praha 5 6  ČSN  331500  zažízení hotely