Revize elektro

Elektro BANKY a FINANČNÍ revize

elektro Praha elektrických přístrojů kotě Rag-doll

ČESKÁ SPOŘITELNA

Jedna z největtších tuzemských bank s mnoha pobočkami pro drobné střadatele.

POŠTOVNÍ SPOŘITELNA

Banka přídružená k ČSOB s největší sítí poboček v úřadovnách České pošty.

ING

V České republice je možné setkat se s oranžovým lvíčkem, symbolem ING, od roku 1991 prostřednictvím pražské pobočky ING Bank (tehdy ještě pod názvem Internationale Nederlanden Bank).

mBANK

mBank vstoupila na český trh v listopadu 2007.  Nabídka produktů a služeb zahrnuje v první fázi osobní a spořící účty a platební karty, dále pak hypoteční úvěry a spotřebitelské půjčky. Samozřejmostí jsou také služby finančního poradenství.

RaiffeisenBANK

Raiffeisenbank získala to nejprestižnější ocenění, jaké může banka v České republice získat. Banka roku 2008.

LBBW Bank

LBBW Bank CZ a.s. je středně velkou, moderní a universální komerční bankou, která svým klientům poskytuje prvotřídní produkty a služby v oblastech firemního, osobního, investičního a mezinárodního bankovnictví a také v oblasti aktivit na finančních trzích.

Komerční BANKA

Komerční banka (KB) patří k nejvýznamnějším bankovním institucím v České republice a v regionu střední a východní Evropy. Je součástí mezinárodní skupiny Société Générale (SG) a poskytuje komplexní služby drobného, podnikového a investičního bankovnictví.

FIO  družstevní záložna

Fio, družstevní záložna byla založena v roce 1996 a je jednou z největších a nejstabilnějších záložen v ČR. Jako první finanční instituce v ČR nabídla svým klientům internetbanking a jako první též přišla s politikou nulových bankovních poplatků za standardní služby - běžný účet s tuzemským platebním stykem zdarma poskytuje již od roku 2006.

WPB Capital

vítejte na internetových stránkách WPB Capital, které patří kapitálově mezi nejsilnější spořitelní družstva v České republice.

Měšec.cz

Užitečný informační a zpravodajský server ze světa financí.

Finanční noviny

Finanční, ekonomocký a zpravodajský server za světa ekonomiky a peněz.

elektro pravidelná Praha pravidelná  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 zařízení bytu  v Praze  technik  Praha  byzy Praha  Praha 5 6  ČSN  331500  zažízení hotely