Revize elektro 

AUTO-ELEKTRO  elektro Praha elektrických přístrojů kotě Rag-doll

ŠKODA AUTO

Nejúspěšnější současný model Škoda Octavia letos slaví 50 let od vzniku prvního vozu s tímto názvem. Nástupce modelu Škoda 440 nabíhal na linku v lednu 1959.

Wolkswagen

Volkswagen magazín, časopis nejen o automobilech Volkswagen, můžete získat u autorizovaných prodejců. Vychází 4x ročně.

OPEL

Zemní plyn (CNG) je palivem blízké budoucnosti – na tom se shodují téměř všichni automobiloví experti. Argumenty jsou jasné: Nižší cena, dostupnost, bezpečnost a ekologičnost! Není divu, že všichni významní automobiloví výrobci zařazují modely na stlačený zemní plyn do své nabídky.

PEOGEOT

Peugeot 3008 je kompaktní a prostorný cross-over, jenž představuje inovativní nabídku nejen v rámci modelové řady Peugeot, ale i z hlediska současného automobilového trhu

RENAULT

Renault je víceznačkový výrobce automobilů, který v současnosti působí ve 118 zemích světa.

HYUNDAI

V ulicích se objevil nový model, Hyundai i20. Jak se dá čekat od výrobce automobilů, který hýří čerstvými myšlenkami, novátorskými řešeními a špičkovými technologiemi, je i20 typickým představitelem moderního kompaktního rodinného vozu.

FORD

 Říká se, že Henry Ford postavil Ameriku na kola. Svými praktickými, kvalitními a především cenově dostupnými automobily změnil životní styl lidí. Zavedl pásovou výrobu, která v první polovině dvacátého století definovala nový směr v průmyslové výrobě na celém světě.

BMV

Poškození skla na Vašem BMW bývá víc než jen mrzutost. Ohrožuje integritu Vašeho čelního okna, zhoršuje výhled a výrazně snižuje Vaši radost z jízdy. Můžete se spolehnout na naši okamžitou pomoc. Ze zkušeností vyplývá, že až 40% poškození čelních oken je možné opravit.

Citroen

Citroën C3 byl na český trh uveden v roce 2002. Vnesl do světa nových vozů zaoblené tvary, prostorný interiér a okouzlil své klienty nápaditým designem.

Mitsubishi

Ve městě je život pulzující, plný rozmanitosti a nikdy není nudný. A právě zde se Colt cítí úplně jako doma. Tady může být jeho unikátní styl plně oceněn. A navíc jeho kompaktní velikost znamená, že se sem vyložené hodí. Ale díky jeho živému motoru a hbitým jízdním vlastnostem je snadné nechat to vše za zády a prozkoumat život daleko za městem.

CHevrolet

Pokud často vozíte vzadu pasažéry, vyberte si Chevrolet Aveo 5dv. I rodiny s dětmi ocení snadný přístup k zadním sedadlům. Dveře zavazadlového prostoru umožňují snadné a rychlé nakládání do kufru.


elektro pravidelná Praha pravidelná  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 zařízení bytu  v Praze  technik  Praha  byzy Praha  Praha 5 6  ČSN  331500  zažízení hotely